logo
ha1
 
hhk
gl gax
karg
1 2 3 4 5 6 7
ԱՐԱՐԱՏԻ մարզ` 56 մասնաճյուղեր
«Հայոց Արծիվներ» հհկ Արտաշատի տարածքային կազմակերպության (23 մասնաճյուղ) ղեկավար` Գեղամ Հարությունյան
Վերին Արտաշատ գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Սերժիկ Աղազարյան
Դիտակ գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Արայիկ Հովհաննիսյան
Արևշատ գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Ստեփան Նիկոլյան
Դեղձուտ գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Սմբատ Խուրշուդյան
Գետազատ գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Ռաֆիկ Մովսիսյան
Մրգանուշ գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Ռաֆիկ Մովսիսյան
Ջրաշեն գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Արարատ Վարդանյան
Արաքսավան գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Տիգրան Օհանյան
Այգեպատ գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Գեղամ Հարությունյան
Աբովյան գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Ղարիբ Մխիթարյան

Դալար գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Գուրգեն Բադալյան
Ոստան գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Ռոբերտ Բաբախանյան
Դվին գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Դավիթ Աբրահամյան

Հովտաշեն գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Ռաֆիկ Մկրտչյան
Բերդիկ գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Սյուզաննա Խաչատրյան
Նորաշեն գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Արծրուն Բոյախչյան
Մրգավան գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Արմեն Ալեքսանյան
Բյուրավան գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Վահան Ղազարյան
Քաղցրաշեն գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Հրանտ Գևորգյան
Դիմիտրով գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Խաչանուշ Միրզոյան
Ազատավան գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Արմեն Կարապետյան
Նշավան գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Լեռնիկ Բաբայան
1
Այնթապ գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Տիգրան Բաբախանյան
Խարբերդ գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Վահան Հասրաթյան
Հայանիստ գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Լիաննա Խաչատրյան
Սիս գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Մուշեղ Ջոմարդյան
Նիզամի գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Էդվարդ Վարդանյան
Ջրահովիտ
գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Արտակ Բաբայան
Նորամարգ գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Լուսինե Ջավադյան
Դարակերտ գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Աշոտ Մովսիսյան
Ռանչպար գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Գագիկ Թամոյան
Մարմարաշեն գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Կարեն Կարապետյան
Արբաթ գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Կիրակոս Վահանյան
Դաշտավան գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Արտյոմ Զաքևոսյան
Զորակ գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Նարեկ Ծատուրյան
Նորաբաց գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Գեդիոն Հարությունյան
Սիփանիկ գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Անգելինա Խաչատուրյան
Դարբնիկ գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Էդգար Ավետիսյան
1
Զանգակատուն գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Արամ Գրիգորյան
Ոսկետափ գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Գրիգոր Գրիգորյան
Փոքր Վեդի գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Արմեն Սիրանոսյան
Այգավան
գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Տիգրան Ղուկասյան
Սիսավան գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Արտակ Գրիգորյան
Շաղափ գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Սարգիս Սարգսյան
Նոր Ուղի գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Արմեն Գևորգյան
Արալեզ գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Թամարա Սայադյան
Վանաշեն
գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Խորեն Քոչարյան
Գոռավան գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Սուրեն Վարդանյան
Լուսաշող գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Սեդրակ Վարդանյան
1
Երասխավան գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Անի Ազիզբեկյան
Սուրենավան գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Ռիմա Մանուկյան
Նոյակերտ գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Կարեն Ստամբուլյան
g