logo
ha1
 
hhk
gl gax
karg
1 2 3 4 5 6 7
«ՀԱՅՈՑ ԱՐԾԻՎՆԵՐ» հհկ-ի անդամները` 45.117 մարդ, այդ թվում օպերատիվ խումբ` 3000 մարդ
g
«ՀԱՅՈՑ ԱՐԾԻՎՆԵՐ» հայրենասիրական հասարակական կազմակերպության հիմնադրած 301 պաշտոնական մասնաճյուղերի (գրասենյակների) ցանկը և նրանց
ղեկավարների անուն-ազգանունները:
Կազմակերպության մասնաճյուղերը (գրասենյակները) ներկայացված են ըստ մարզերի և քաղաք Երևանի
Քաղաք ԵՐԵՎԱՆ` Կենտրոնական գրասենյակ
«Հայոց Արծիվներ»
հհկ Երևանի տարածքային 
կազմակերպության ղեկավար
` Գարեգին Բարխուդարյան
ՇԻՐԱԿԻ մարզ` 66 մասնաճյուղեր
«Հայոց Արծիվներ» հհկ Գյումրու տարածքային կազմակերպության (37 մասնաճյուղ) ղեկավար` Վոլոդյա Շաքարյան
g
Ախուրյան գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Ցոլակ Գևորգյան
Ազատան գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Համլետ Ոսկանյան
Ախուրիկ գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Գրիգոր Մելքոնյան
Բենիամին գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Հովհաննես Ավագյան
Բասեն գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Գուրգեն Պետրոսյան
Ամասիա գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Հենրիկ Գևորգյան
Երազգավորս գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Կարեն Գրիգորյան
Շիրակ գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Տարոն Մարտիրոսյան
Մարմաշեն գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Հրաչիկ Մխիթարյան
Զույգաղբյուր գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Թամարա Վարդանյան
Մեծ Սեպասար գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Արգամ Ավագյան
Բավրա գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Կորյուն Սումբուլյան
Հացիկ
գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Մհեր Զաքարյան
Կապս գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Կարեն Մկոյան
Քեթի գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Գևորգ Սահակյան
Հայկավան գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Սամվել Ոսկանյան
Առափի գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Ստեփան Նազարյան
Ղարիբջանյան գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Վարազդատ Պողոսյան
Արևիկ գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Վարկգես Մելքոնյան
Այգաբաց
գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Արեստակ Չալոյան
Կամո գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Արտյոմ Նազարյան
Ջաջուռ գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Աշոտ Գրեյան
Վահրամաբերդ գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Սպարտակ Թորոսյան
Բերդաշեն գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Վիլյամ Ախցխեցյան
Ղազանչի գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Իսկոս Մուրադյան
Աշոցք գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Կարապետ Մանուկյան
Ցողամարգ գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Արմեն Հովսեփյան
Թորոսգյուղ գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Զոհրաբ Սարգսյան
Կառնուտ
գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Վահան Գաբոյան
Հովիտ գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Գեղամ Պետրոսյան
Ջրառատ գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Կարեն Ոսկանյան
Գտաշեն
գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Արայիկ Աբաջյան
Բյուրակն գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Հովիկ Մշեցյան
Ոսկեհասկ գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Յուրիկ Ներսիսյան
Բայանդուր գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Սուրեն Արզումանյան
Ողջի գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Աստղիկ Պետրոսյան
Մեղրաշատ գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Վահրամ Սաղաթելյան
g
Սարատակ գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Արտյոմ Պողոսյան
Անուշավան գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Նորայր Ստեփանյան
Գեղանիստ գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Սահակ Ղազարյան
Մեծ Մանթաշ գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Արկադի Չոբանյան
Հառիճ գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Տիգրան Հովհաննիսյան
Մեղրաշեն գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Աղվան Բալոյան
Նոր Կյանք
գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Թորգոմ Սուքիասյան
Վարդաքար գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Պետրոս Ավետիսյան
Հայրենյաց գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Ֆուրման Աբրահամյան
Լուսակերտ գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Մհեր Մովսիսյան
Փանիկ գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Ռուբեն Ստեփանյան
Լեռնակերտ գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Ավետիք Վարդանյան
Նահապետավան
գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Մուշեղ Սարգսյան
Փոքր Մանթաշ գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Կարապետ Պալոյան
Հոռոմ գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Կարեն Իսպիրյան
Գետափ
գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Մանվել Սեդրակյան
Տուֆաշեն գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Ալիկ Հարությունյան
g
«Հայոց Արծիվներ» հհկ Մարալիկի տարածքային կազմակերպություն (11 մասնաճյուղ)
Բագրավան գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Ռաֆիկ Գևորգյան
Իսահակյան գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Վարուժան Արսենյան
Լուսաղբյուր գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Վրամ Բարսեղյան
Շիրակավան գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Սանասար Հովհաննիսյան
Քարաբերդ գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Թաթուլ Բուլոյան
Սառնաղբյուր գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Զոհրաբ Ներսիսյան
Գուսանագյուղ գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Արտակ Ղազարյան
Անիավան գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Մարտիրոս Միրոյան
Հայկաձոր գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Արմեն Սարգսյան
Ջրափի գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Հովհաննես Գրիգորյան

g
ԳԵՂԱՐՔՈՒՆԻՔԻ մարզ` 43 մասնաճյուղեր
Լուսակունք գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Արամ Արշակյան
Ակունք գյուղի
մասնաճյուղի ղեկավար` Գարիկ Վարդանյան
Կարճաղբյուր գյուղի
մասնաճյուղի ղեկավար` Նաիրի Երանոսյան
Մեծ Մասրիկ գյուղի
մասնաճյուղի ղեկավար` Երվանդ Խլոյան
Ծովակ գյուղի
մասնաճյուղի ղեկավար` Հունան Հարությունյան
Խաչաղբյուր գյուղի
մասնաճյուղի ղեկավար` Էդիկ Գաբոյան
Շատվան գյուղի
մասնաճյուղի ղեկավար` Սուրեն Սիմոնյան
Սոթք գյուղի
մասնաճյուղի ղեկավար` Պավել Շահսուվարյան
Նորակերտ գյուղի
մասնաճյուղի ղեկավար` Գագիկ Սարգսյան
Փոքր Մասրիկ գյուղի
մասնաճյուղի ղեկավար` Միքայել Մարտիրոսով
Գեղամասար գյուղի
մասնաճյուղի ղեկավար` Սամվել Բեգյան
Աղբերք գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Իլիչ Թամամյան
Շորժա գյուղի
մասնաճյուղի ղեկավար` Համլետ Մուրադյան
Արտանիշ գյուղի
մասնաճյուղի ղեկավար` Արթուր Ադամյան
Ջիլ գյուղի
մասնաճյուղի ղեկավար` Սարգիս Ղարիբյան
g
Լճափ գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Խաչիկ Գևորգյան
Հայրավանք գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Շահեն Թադևոսյան
Գանձակ գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Խաչիկ Մեհրաբյան
Լանջաղբյուր գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Նովլետ Կարապետյան
Գեղարքունիք գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Վարդան Սիմոնյան
Ծովազարդ գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Արսեն Մելքոնյան
Սարուխան գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար`Վարդան Բադալյան
Կարմիր գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Վարդան Խաչատրյան
Նորատուս գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Մարտին Նադարյան
Ծաղկաշեն գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Սանասար Սարգսյան
g
«Հայոց Արծիվներ» հհկ Սևանի տարածքային  կազմակերպության (8 մասնաճյուղ) ղեկավար` Կարեն Հակոբյան
Վարսեր գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Վահե  Հարությունյան
Գեղամավան գյուղի
մասնաճյուղի ղեկավար` Վարդան Ավագյան
Ծաղկունք գյուղի
մասնաճյուղի ղեկավար` Արմեն  Ավագյան
Դդմաշեն գյուղի
մասնաճյուղի ղեկավար` Էդիկ  Ղարիբյան
Լճաշեն գյուղի
մասնաճյուղի ղեկավար` Արման Գրիգորյան
Նորաշեն գյուղի
մասնաճյուղի ղեկավար` Գոռ Մանուկյան
Զովաբեր գյուղի
մասնաճյուղի ղեկավար` Խաչիկ Թորոսյան
g
Լիճք գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Գարիկ Գրիգորյան
Վերին Գետաշեն գյուղի
մասնաճյուղի ղեկավար` Ատոմ Մնացականյան
Ծակքար գյուղի
մասնաճյուղի ղեկավար` Մեսրոպ Ալեքսանյան
Գեղհովիտ գյուղի
մասնաճյուղի ղեկավար` Գառնիկ Սուքիասյան
Վաղաշեն գյուղի
մասնաճյուղի ղեկավար` Արթուր Հունանյան
Արծվանիստ գյուղի
մասնաճյուղի ղեկավար` Ահարոն Օնանյան
Մադինա գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Արմեն Ղիմոյան
g
ՏԱՎՈՒՇԻ մարզ` 28 մասնաճյուղեր
Այգեհովիտ գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Արթուր Մարդումյան
Գետահովիտ գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Արկադիա Ղազարյան
Գանձաքար գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Պարույր Հակոբյան
Խաշթառակ գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Արտյոմ Արամյան
Աչաջուր գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Մհեր Ալիխանյան
Սևքար գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Խաչատուր Բաղդասարյան
Սարիգյուղ գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Դավիթ Ամիրխանյան
Ազատամուտ գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Սամվել Խաչատրյան
g
«Հայոց Արծիվներ» հհկ Բերդի տարածքային կազմակերպություն (9 մասնաճյուղ)
Պառավաքար գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Վահան Վահանյան
Վարագավան գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Լևոն Վահանյան
Վերին Ծաղկավան գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Ալեքսան Հայրապետյան
Տավուշ գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Զավեն Մաճկալյան
Վերին Կարմիրաղբյուր գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Վազգեն Մանուչարյան
Արծվաբերդ գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Հովսեփ Անանյան
Նորաշեն գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Դավիթ Սայադյան
Չորաթան գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Արթուր Ուդումյան
g
Ոսկեվան գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Արամ Ալեքսանյան
Կոթի գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Արկադի Բայրամյան
Զորական գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Արսեն Բալաբեկյան
Բերդավան գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Գոհար Ասլիկյան
Պտղավան գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Կարեն Աբովյան
Բագրատաշեն մասնաճյուղի ղեկավար` Գոռ Ալեքսանյան
g
«Հայոց Արծիվներ» հհկ Դիլիջանի տարածքային կազմակերպություն (3 մասնաճյուղ)
Հաղարծին գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Սամվել Սահակյան
Գոշ գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Գառնիկ Գրիգորյան
g
ՎԱՅՈՑ ՁՈՐԻ մարզ` 22 մասնաճյուղեր
Մալիշկա գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Սմբատ Շահբազյան
Ռինդ
գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Ալիկ Մարգարյան
Արենի
գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Աշոտ Լևոնյան
Գլաձոր գյուղի
մասնաճյուղի ղեկավար` Նաիրի Մարտիրոսյան
Գետափ գյուղի
մասնաճյուղի ղեկավար` Ռաֆիկ Սահակյան
Ագարակաձոր գյուղի
մասնաճյուղի ղեկավար` Կարեն Մարտիրոսյան
Ելփին գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Մանուշ Հարությունյան
Շատին գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Կարեն Սմբատյան
Արտաբույնք գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Գայանե Ավագյան
Խաչիկ գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Մանուկ Աբրահամյան
Արփի գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Միսակ Վարդանյան
Եղեգիս գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Գևորգ Աղաջանյան
Քարագլուխ գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Տանյա Մարտիրոսյան
Վերնաշեն գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Քաջիկ Մկրտչյան
Չիվա գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Մուշեղ Սաղաթելյան
Հորբատեղ գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Աստղիկ Միքայելյան
g
Զառիթափ գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Սամվել Աբրահամյան
Հերհեր գյուղի
մասնաճյուղի ղեկավար` Երվանդ Ոսկանյան
Մարտիրոս գյուղի
մասնաճյուղի ղեկավար` Ռոման Բաբայան
Խնձորուտ գյուղի
մասնաճյուղի ղեկավար` Սևադա Հմայակյան
g
 
map
g
ԱՐԱՐԱՏԻ մարզ` 56 մասնաճյուղեր
Վերին Արտաշատ գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Սերժիկ Աղազարյան
Դիտակ գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Արայիկ Հովհաննիսյան
Արևշատ գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Ստեփան Նիկոլյան
Դեղձուտ գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Սմբատ Խուրշուդյան
Գետազատ գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Ռաֆիկ Մովսիսյան
Մրգանուշ գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Ռաֆիկ Մովսիսյան
Ջրաշեն գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Արարատ Վարդանյան
Արաքսավան գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Տիգրան Օհանյան
Այգեպատ գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Գեղամ Հարությունյան
Աբովյան գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Ղարիբ Մխիթարյան

Դալար գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Գուրգեն Բադալյան
Ոստան գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Ռոբերտ Բաբախանյան
Դվին գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Դավիթ Աբրահամյան

Հովտաշեն գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Ռաֆիկ Մկրտչյան
Բերդիկ գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Սյուզաննա Խաչատրյան
Նորաշեն գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Արծրուն Բոյախչյան
Մրգավան գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Արմեն Ալեքսանյան
Բյուրավան գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Վահան Ղազարյան
Քաղցրաշեն գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Հրանտ Գևորգյան
Դիմիտրով գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Խաչանուշ Միրզոյան
Ազատավան գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Արմեն Կարապետյան
Նշավան գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Լեռնիկ Բաբայան
g
Այնթապ գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Տիգրան Բաբախանյան
Խարբերդ գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Վահան Հասրաթյան
Հայանիստ գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Լիաննա Խաչատրյան
Սիս գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Մուշեղ Ջոմարդյան
Նիզամի գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Էդվարդ Վարդանյան
Ջրահովիտ
գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Արտակ Բաբայան
Նորամարգ գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Լուսինե Ջավադյան
Դարակերտ գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Աշոտ Մովսիսյան
Ռանչպար գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Գագիկ Թամոյան
Մարմարաշեն գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Կարեն Կարապետյան
Արբաթ գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Կիրակոս Վահանյան
Դաշտավան գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Արտյոմ Զաքևոսյան
Զորակ գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Նարեկ Ծատուրյան
Նորաբաց գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Գեդիոն Հարությունյան
Սիփանիկ գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Անգելինա Խաչատուրյան
Դարբնիկ գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Էդգար Ավետիսյան
g
Զանգակատուն գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Արամ Գրիգորյան
Ոսկետափ գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Արմեն Կարապետյան
Փոքր Վեդի գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Արմեն Սիրանոսյան
Այգավան
գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Տիգրան Ղուկասյան
Սիսավան գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Արտակ Գրիգորյան
Շաղափ գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Սարգիս Սարգսյան
Նոր Ուղի գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Արմեն Գևորգյան
Արալեզ գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Թամարա Սայադյան
Վանաշեն
գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Խորեն Քոչարյան
Գոռավան գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Սուրեն Վարդանյան
Լուսաշող գյուղի մասնաճյուղի
ղեկավար` Սեդրակ Վարդանյան
g
Երասխավան գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Նվարդ Հովհաննիսյան
Սուրենավան գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Ռիմա Մանուկյան
Նոյակերտ գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Կարեն Ստամբուլյան
g
ԱՐԱԳԱԾՈՏՆԻ մարզ` 39 մասնաճյուղեր
«Հայոց Արծիվներ» հհկ Աշտարակի տարածքային կազմակերպության (16 մասնաճյուղեր) ղեկավար` Վրեժ Խաչատրյան
Սասունիկ գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Տոնիկ Մարգարյան
Օշական գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Հայկ Հովհաննիսյան
Ագարակ գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Համլետ Հարությունյան
Բյուրական գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Անահիտ Բաբախանյան
Կոշ գյուղի
մասնաճյուղի ղեկավար` Տիգրան Հովհաննիսյան
Կարբի գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Գրիգոր Գրիգորյան
Ուջան գյուղի
մասնաճյուղի ղեկավար` Հայդին Հարոյան
Ոսկևազ գյուղի
մասնաճյուղի ղեկավար` Արման Զոհրաբյան
Ոսկեհատ գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Արա Սարգսյան
Նոր Ամանոս գյուղի
մասնաճյուղի ղեկավար` Էդգար Տոնապետյան
Ուշի գյուղի
մասնաճյուղի ղեկավար` Ռոման Ղարիբյան
Ղազարավան գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Մուշեղ Մուշեղյան
Բազմաղբյուր գյուղի
մասնաճյուղի ղեկավար` Ալիկ Հարությունյան
Օհանավան գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Համլետ Ստեփանյան
Նոր Եդեսիա գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Ռուբեն Աբգարյան
g
«Հայոց Արծիվներ» հհկ Թալինի տարածքային կազմակերպություն (13 մասնաճյուղ)
Ագարակավան գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Իվասիկ Պողոսյան
Կարմրաշեն գյուղի
մասնաճյուղի ղեկավար` Ռազմիկ Թորոսյան
Թաթուլ գյուղի
մասնաճյուղի ղեկավար` Ալբերտ Հարոյան
Մաստարա գյուղի
մասնաճյուղի ղեկավար` Սարգիս Գրիգորյան
Ներքին Բազմաբերդ գյուղի
մասնաճյուղի ղեկավար` Գարուշ Գրիգորյան
Վերին Բազմաբերդ գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Գոռ Գասպարյան
Ներքին Սասնաշեն գյուղի
մասնաճյուղի ղեկավար` Ավետիս Թադևոսյան
Դավթաշեն գյուղի
մասնաճյուղի ղեկավար` Արմեն Վարդանյան
Կաքավաձոր գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Արտակ Խաչատրյան
Դաշտադեմ գյուղի
մասնաճյուղի ղեկավար` Արտավազդ Ավետիսյան
Արտենի գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Արտակ Դարբինյան
Արագածավան գյուղի
մասնաճյուղի ղեկավար` Արթուր Խաչատրյան
Գետափ գյուղի
մասնաճյուղի ղեկավար` Հակոբ Մանուկյան
g
«Հայոց Արծիվներ» հհկ Ապարանի տարածքային կազմակերպություն (10 մասնաճյուղ)
Բերքառատ գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Արշալույս Կարապետյան
Հնաբերդ գյուղի
մասնաճյուղի ղեկավար` Գևորգ Սարգսյան
Գեղաձոր գյուղի
մասնաճյուղի ղեկավար` Էդգար Օհանյան
Քուչակ գյուղի
մասնաճյուղի ղեկավար` Հայկ Գևորգյան
Լուսագյուղ գյուղի
մասնաճյուղի ղեկավար` Քաջիկ Զաքարյան
Ծաղկահովիտ գյուղի
մասնաճյուղի ղեկավար` Արա Խաչատրյան
Նորաշեն գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Վրույր Այվազյան
Ալագյազ գյուղի
մասնաճյուղի ղեկավար` Ռեզո Մախմուդով
Մելիքգյուղ գյուղի
մասնաճյուղի ղեկավար` Ղևոնդ Ղևոնդյան
Կայք գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Նայիրի Սարգսյան
g
ԼՈՌՈՒ մարզ` 27 մասնաճյուղեր
Ջրաշեն գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Արմեն Մելքոնյան
Կաթնաջուր գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Հովիկ Խլղաթյան
Սարամեջ գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Աղասի Հովհաննիսյան
Լեռնանցք գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Արթուր Գևորգյան
Արևաշող գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Ազնաուր Ադամյան
Մեծ Պառնի գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Համլետ Ավետյան
Շիրակամուտ գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Տարոն Համբարյան
Ծաղկաբեր գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Վարդան Սվարյան
Լուսաղբյուր գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Մուշեղ Կարապետյան
g
«Հայոց Արծիվներ» հհկ Վանաձորի տարածքային  կազմակերպություն (8 մասնաճյուղ)
Բազում գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Դավիթ Համբարյան
Շահումյան գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Անուշ Դավթյան
Արջուտ գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Սերգեյ Բալայան
Լեռնապատ գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Արսեն Ասրաֆյան
Մարգահովիտ գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Ավագ Խառատյան
Գուգարք գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Արտակ Ղազարյան
Դարպաս գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Արթուր Աբրահամյան
g
«Հայոց Արծիվներ» հհկ Թումանյանի տարածքային  կազմակերպություն (4 մասնաճյուղ)
Օձուն գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Արսեն Ղարիբյան
Դսեղ գյուղի
մասնաճյուղի ղեկավար` Դավիթ Հովսեփյան
Աքորի գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Վանիչկա Սիմոնյան
g
«Հայոց Արծիվներ» հհկ Ստեփանավանի տարածք (3 մասնաճյուղ)
Ագարակ գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Ռադիկ Բարխուդարյան
Լեջան գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Մելիք Շահինյան
Սվերդլով գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Արա Մուրադյան
g
«Հայոց Արծիվներ» հհկ Տաշիրի տարածք (1 մասնաճյուղ)
Արծնի գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Ռազմիկ Սուղյան
g
«Հայոց Արծիվներ» հհկ Ալավերդու տարածքային  կազմակերպություն
g
ԿՈՏԱՅՔԻ մարզ` 10 մասնաճյուղ
Լուսակերտ գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Եղիշե Առաքելյան
Զովունի գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Արտյոմ Ավետիսյան
Զորավան գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Էդվարդ Քեթցյան
Արագյուղ գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Արման Մկրտչյան
Բուժական գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Մուշեղ Գալստյան
Ալափարս գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Վասպուր Հակոբյան
Արզական գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Հայկ Հովհաննիսյան
Քասախ գյուղի
մասնաճյուղի ղեկավար` Հակոբ Հակոբյան
Պռոշյան գյուղի
մասնաճյուղի ղեկավար` Արշակ Մելիքյան
g
ՍՅՈՒՆԻՔԻ մարզ` 5 քաղաքային մասնաճյուղեր
g
«Հայոց Արծիվներ» հհկ Կապանի տարածքային կազմակերպության ղեկավար` Արտաշես Աթայան
g
«Հայոց Արծիվներ» հհկ Գորիսի տարածքային կազմակերպության ղեկավար` Նունե Ասրյան
g
«Հայոց Արծիվներ» հհկ Սիսիանի տարածքային կազմակերպության ղեկավար` Խոնարհ Գրիգորյան
g
«Հայոց Արծիվներ» հհկ Մեղրու տարածքային կազմակերպության ղեկավար` Սարգիս Հակոբյան
g
«Հայոց Արծիվներ» հհկ Ագարակի տարածքային կազմակերպության ղեկավար` Ենոք Ղուկասյան
g
ԱՐՄԱՎԻՐԻ մարզ` 4 մասնաճյուղեր
g
Քարակերտ գյուղի մասնաճյուղի ղեկավար` Վազգեն Շաքարյան
Մայիսյան գյուղի
մասնաճյուղի ղեկավար` Արտյոմ Ասատրյան
g
«Հայոց Արծիվներ» հհկ Էջմիածնի տարածքային կազմակերպության ղեկավար` Աշոտ Մհերյան
g
s